6.07.2011

KALPLİ GÜL YATAĞI PASTASI

kırmızı güllü 003

Ramazan Bey ,atölyeye geldiğinde ben yoktum.Nermin 'le yaptıkları görüşmede ( Fatma 'cığım eşinin işi sebebiyle ayrılmak zorunda kaldı.Yeni bir çalışan bulana dek beni bekledi , Nermin'e işleyişimizi öğretene dek çalıştı.Gönül borcum kendisine sonsuzdur ,kapım her daim sonuna kadar da açıktır.Hep iyi insanlarla karşılaşmak için dualarımı yineliyorum.Kabul de oluyor.Hepiniz için de öyle olsun) aslında fotoğraflı bir pasta istediğiyle gelmiş.Sohbet esnasında kalp ve güllerle dolu bir pastada karar kılmış.İnanılmaz heyecanlı olduğunu öğrendiğim beyefendinin , telefondaki konuşması da yapacağı sürpriz nedeniyle heyecan doluydu.

kırmızı güllü 004

Şanslı genç hanıma, mutlu yıllar diliyorum.Hep sevenleri olsun yanıbaşında ve keyif dolu yaşları...Bugün , bana uğrayan herkesle AŞKA ŞÜKREDELİM desem.

3 yorum:

Mutfaktan mis kokular dedi ki...

SAHANE olmus bu pasta yapanlarin ellerine saglik

Eya dedi ki...

Nasil kesilir ki bu pasta...kiyamaz insan...süper

zehra

www.blogmame.com dedi ki...

Merhabalar;

Daha önce yapmış olduğum blogcular yarışmasından sonra birçok blogcu arkadaşımızın sayfasına birazda olsa ziyaretçi getirmek beni sevindiren ve mutlu eden bir durum. Şu anda ise uğraşmakta olduğum REKLAMLAŞALIM kampanyamda sizide aramızda görmek isterim. Ne kadar çok reklam okadar çok ziyaretçi diyorum. Şimdiden katıldınız farzederekten linki veriyorum. Teşekkürler =)

Linkimiz: http://www.blogmame.com/2011/07/reklamlasalm.html