10.06.2010

CADI KAZANI PASTASI

kuday d.günü 014

Büyük oğlum hakikaten büyüyor.Hangi aralıkda 1 yıl geçiverdi şaşkınlık içerisindeyim.Doğduğunda öyle küçüktü ki ,kucağıma ilk verdiklerinde "Aaa ! " demişdim "Figen ,baksana ağzı ne kocaman." O minicik suratta ağlayınca kocaman açılan ağzı bana ne kadar büyük geldiyse artık.Bir de ,gözlerimle tek tek el ve ayak parmaklarını saymışdım.Şimdi akıllarına geldikçe doğumlarını ,ilk hallerini sorup "Anlat anne , biz doğduğumuzda nasıldık "diyorlar ve anlattıklarıma katıla katıla gülüyorlar...Bunda kocaman ağız hikayesi de var elbette....

kuday d.günü 024

Doğumgünleri, yıldönümleri olmasa zaten insanın bir durup silkelenmesi biraz zor...Ve bir yıl öncesi gerçekden de dün gibi.

Hamburgeri çok seven Kuday için başdan hamburger pasta yapmayı düşündüm.Sonra kararımızı gizlemek istedik çünkü sürpriz olamayacaktı :) son anda cadı kazanına döndürdük.Ürkütücü,komik ve güç konseptlerine inanılmaz zaafları var erkek çocukların.Biz bu sene 2 gün önceden kutlamak zorunda kaldığımız doğumgünümüzde komik-ürkütücüyü seçtik.Çok da eğlendik.

Altın saçlı,güzel gözlü kuzumun her yeni yaşı kutlu olsun.

kuday d.günü 026

Ve çok sevdiğim büyüğümün de dün doğum günüydü.Bize geldiğinde bu minik sürprizi hazırladım.Küçük eller kurdelamızı çözmeye çalışsa da sürprizim çok değer gördü.

3 yorum:

özlem dedi ki...

Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.Bursa dan kucak dolusu sevgiler....

Zerrin Pasta Evi dedi ki...

Kuday'ın doğum günü kutlu olsun.Sağlıklı,başarılı,mutlu ve sevdikleri ile geçireceği nice yıllar diliyorum.

Öpüyorum.

Hülya dedi ki...

ÖZLEM;çok teşekkür ediyoruz canım.

Nasıl gidiyor çalışmaların?

ZERRİN PASTA EVİ;yorumun için çok mutlu olduk teyzesi.Hatta öncesi,yeni yaş kutlamanı pastasını üflemeden ilettim kendisine.Teşekkür etti.

Biz de seni öpüyoruz...